Filtry
Kategorie
Cena
Producent
Ocena
Okazje
Waporyzatory
Filtry
Template is not defined.
Sortowanie:
 • 329,00 
  (1)
  4.0/5
 • 599,00 
  (0)
  0.0/5
 • 349,00 
  (0)
  0.0/5
 • 235,00 
  (0)
  0.0/5
 • 1499,00 
  (0)
  0.0/5
 • 1799,00 
  (1)
  5.0/5
Wychodząc naprzeciw wszystkim miłośnikom olejków CBD, wprowadziliśmy do swojej oferty wysokiej jakości waporyzatory. Są to urządzenia, z pomocą których można w pełni wykorzystywać właściwości CBD. Sprawdzają się świetnie w przypadku zarówno suszu konopnego, jak i różnego rodzaju mieszanek ziołowych. Proponujemy wyłącznie takie urządzenia, które pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu można być pewnym, że ich jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Stawiamy wyłącznie na nowe waporyzatory, które posłużą naprawdę długo i są gwarancją jakości.

Jakich marek waporyzatory posiadamy w ofercie?

Nasz sklep to miejsce, w którym kupić można waporyzatory marki Fenix, SMONO oraz Storz & Bickel. Jako polski dystrybutor wyżej wymienionych marek zapewniamy klientom naprawdę atrakcyjne ceny. Wszystkie proponowane urządzenia wykonane są z bardzo dobrej jakości komponentów, co przekłada się na ich trwałość. Oferujemy modele, w których wykorzystywane są dwa rodzaje ogrzewania:
 • kondukcyjne;
 • konwekcyjne.
Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się waporyzatory z wyświetlaczem OLED, co znacznie ułatwia ich obsługę. Szybkie ładowanie sprawia, że korzystanie z nich jest naprawdę wygodne. Stawiamy na zestawy składające się z waporyzatora oraz dołączonego kabla USB umożliwiającego ładowanie.

Jak działają proponowane przez nas waporyzatory?

Stawiamy na waporyzatory, które wyróżniają się niezwykle efektywną pracą. Wszystkie produkują dużą ilość pary. Dzieje się tak nawet wówczas, gdy wybrana temperatura waporyzacji nie jest wysoka. Proponowane przez nas urządzenia to gwarancja pary wysokiej jakości. Ustnik dołączony do urządzeń wykonany jest, aby nadmiernie się nie nagrzewał, dzięki czemu przekłada się to na komfort użytkowania. Jeśli szukasz waporyzatora, który Cię nie rozczaruje, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

10% zniżki

Mamy dla ciebie specjalną zniżkę na Start

dobrystart

wpisz ten kupon podczas składania zamówienia